Úvod > Základní škola > Aktuality > Lyžařský zájezd do Čenkovic

Lyžařský zájezd do Čenkovic

Vážení rodiče,

před týdnem nám skončil lyžařský kurz, který byl vlivem nepříznivého počasí o den kratší. Abychom tento den nahradili, rozhodli jsme se uspořádat jednodenní lyžařský zájezd do Čenkovic v Orlických horách (https://www.skibukovka.cz/cz/). Tento zájezd je určen všem žákům, kteří prošli letošním lyžařským kurzem a dále žákům 5. - 9. ročníku, kteří jsou zdatnými lyžaři, nejedná se o lyžařský výcvik, ale pouze o lyžařský zájezd (žáci budou rozděleni do skupiny, budou lyžovat pod dozorem, avšak nebude probíhat výuka lyžování). Zájezdu se mohou zúčastnit také žáci 1. - 4. ročníku, ale pouze v doprovodu rodičů, dále se mohou hlásit i ostatní rodiče, kteří si rádi zalyžují.

Cena zájezdu činí 1000 Kč a zahrnuje dopravu do Čenkovic a zpět do Předína a jednodenní skipas. V případě zájmu je potřeba se na zájezd přihlásit nejpozději do pátku 23. 2. 2024  na e-mail m.kovar6b@seznam.cz nebo přímo sem do el. žk a poslat po dětech 1000 Kč. Odjezd bude v pondělí 26. 2. 2024 v 5:00 hodin ráno od Jednoty v Předíně, předpokládaný návrat mezi 19. - 20. hodinou večer. Co s sebou: žáci, kteří se neúčastnili letošního lyžařského kurzu přinesou kopii kartičky pojištěnce a potvrzení o seřízení lyží či čestné prohlášení, že jsou lyže seřízené, dále veškeré lyžařské vybavení - lyže, lyž. boty, helmu, lyž. brýle, vhodné lyž. oblečení, svačinu a pití na celý den, popř. peníze na koupi občerstvení.

Michal Kovář